Wellness
Skvelý relax po náročnom dni
Wellness
Skvelý relax po náročnom dni
Wellness
Skvelý relax po náročnom dni
Wellness
Skvelý relax po náročnom dni
Wellness
Skvelý relax po náročnom dni
Milí zákazníci,
ani si neviete predstaviť, ako nás teší, že Vám môžeme oznámiť nasledovnú vetu: OTVÁRAME WELLNESS CENTRUM 🤩🥳

🕒Prvé vstupy si môžete zarezervovať už dnes o 15:00🕒

Nesmieme zabudnúť na Vaše a naše zdravie, a preto by sme Vám chceli oznámiť pár zmien, ktoré sa týkajú vstupovania do wellness centra a pobytu v ňom:
➡️Otváracia doba bude v čase 15:00-23:00, pričom vstupy do wellness centra budú prebiehať vždy v dvojhodinových intervaloch (15:00; 17:00; 19:00; 21:00).
➡️Počet osôb na jeden dvojhodinový interval je limitovaný na 10 osôb, vstup do wellness centra preto bude len na objednávku.
➡️ Každý návštevník je v zmysle Opatrenia ÚVZ SR č. OLP/4592/2020 zo dňa 02.06.2020 povinný sa podrobiť meraniu telesnej teploty a osobám s teplotou vyššou ako 37,2 °C sa nepovolí vstup do prevádzky.
➡️Sme povinný viesť evidenciu o zákazníkoch a túto po uplynutí doby 30 dní zlikvidovať- preto Vás prosíme o strpenie pri príchode do wellness centra, kým si všetky potrebné údaje zaevidujeme
➡️Počas otváracej doby wellness centra si môžete vstup zarezervovať telefonicky na recepcii wellness centra ( 036/39 63 121) a mimo otváracej doby si môžete zarezervovať vstup telefonátom na recepciu hotela (036/39 63 111).
Otváracie hodiny na najbližšie dni si môžete pozrieť na: https://www.astrumlaus.sk/zmena-otvaracich-hodin/

‼️V celom hoteli, a rovnako aj vo wellness centre, sme prijali zvýšené hygienické preventívne opatrenia, rovnako kladieme zvýšený dôraz na dodržiavanie prevádzkovej hygieny všetkých priestorov a dodržiavanie dôkladného sanitačného režimu so zaradením preventívnej dezinfekcie povrchov a zariadení. Veríme, že aj vďaka uvedeným opatreniam sa budete v našom wellness centre cítiť bezpečne a komfortne.
Príďte sa k nám zrelaxovať a spraviť niečo pre svoje zdravie a vitalitu… 😌
Tešíme sa na Vás 😉

Wellness Business hotela ASTRUM Laus je skvelé miesto pre relax, obnovu energie a uvoľnenie organizmu, kde sa o Vás postará vyškolený personál. K dispozícii sú 2 jacuzzi, hydromasážna vírivka, parná sauna, suchá fínska sauna, suchá bio sauna a infra sauna, zážitková sprcha, ľadopád, vedro odvahy a relxačná zóna. Príjemnou atmosférou a komfortom tvorí skvelé miesto pre oddych tela i duše.


Tím Business hotela Astrum Laus**** Vám praje príjemný relax a načerpanie novej pozitívnej energie


OTVÁRACIE HODINY
Pondeloksanitačný deň - ZATVORENÉ
Utorok - Piatok15:00 - 23:00
Sobota - Nedeľa15:00 - 23:00
Počas sviatkov15:00 - 23:00
VSTUP S DEŤMI DO 15 ROKOV
Sobota - Nedeľamomentálne nedostupné

CENNÍK
1-hodinový vstup8,00 €
2-hodinový vstupmomentálne nedostupné
Hoteloví hostia8,00 €
Každá ďalšia začatá hodinamomentálne nedostupné
Permanentka 6-vstupová55,00 €
Permanentka 12-vstupová100,00 €
*Súkromný prenájom wellness (1 hodina)100,00 €
Zapožičanie plachty/osušky naviac1,00 €
Zapožičanie župana2,00 €

*Súkromný prenájom je nutné nahlásiť minimálne 24 hodín vopred a platným sa stáva až po obdržaní potvrdenia prenájmu na e-mailovú adresu žiadateľa.


V CENE VSTUPU JE ZAHRNUTÉ:


Fínska sauna
Celkový hypertermický kúpeľ vzduchom, ktorý zbavuje organizmus škodlivých látok, posilňuje imunitný systém, urýchľuje metabolizmus a zlepšuje chronické ochorenia dýchacieho systému. Pozitívne pôsobí na uvoľnenie svalstva pohybového aparátu. Pomáha pri kožných problémoch a je vhodná pre hydratáciu a regeneráciu pokožky. Teplota vzduchu 85°C – 95°C napomáha k zvýšeniu potenia tela a tým sa organizmus zbavuje toxických látok.


Bio sauna
Celkový hypertermický kúpeľ vzduchom pri teplote 60°C – 80°C. Biosauna je optimálna pre uvoľnenie svalstva a detoxikáciu tela od škodlivín. Priaznivo pôsobí aj na regulovanie krvného obehu.


Parná sauna
Pri teplote 45°C – 53°C a vlhkosťou až do 100% je vhodná pri alergiách, nádche, ochoreniach dýchacích ciest, reumatických ťažkostiach, na celkovú detoxikáciu organizmu a na prečistenie pokožky.


Infra sauna
Odovzdávaním tepla pomocou infračervených lúčov účinne detoxikuje organizmus, hĺbkovo odstraňuje nečistoty z kože, znižuje stuhnutie končatín, kĺbov a chrbtice, tlmí bolesť a znižuje svalové napätie, stimuluje krvný obeh a napomáha odstraňovať celulitídu. Teplota vzduchu v saune je 35°C – 50°C.


Vedro odvahy
Ochladenie organizmu po saunovaní umožňuje aj vedro odvahy a ľadová sprcha, teda krátke pobyty vo vode s teplotou 9-12°C. Týmto spôsobom dochádza k masívnej stimulácii imunitného systému. Výsledný efekt procedúry spočíva v upevnení zdravia a vitality. Ochladenie studenou vodou z vedra ihneď po saunovaní je skvelou formou otužovania organizmu a tiež určitej dávky odvahy.
Pozitívne účinky
Masívna stimulácia imunitného systému.


Ľadopád
Vyrába ľadovú drť, slúžiacu k ochladeniu tela po pobyte v saune alebo pare.
Pozitívne účinky
Pri ochladení organizmu dochádza k masívnej stimulácii imunitného systému, zvýšeniu počtu červených a bielych krviniek s účinkami na Váš krvný obeh.


Zážitková sprcha
Zážitková sprcha s tropickým dažďom, škótskym striekaním a farebným podsvietením.
Pozitívne účinky
Masážna sprcha má uvoľňujúci a relaxačný účinok. Je vhodná pri fyzickej i psychickej záťaži organizmu.


Jacuzzi
Podstatou pozitívnych účinkov hydroterapie je optimálna teplota vody, vztlak vody a cielené prúdenie. Hydroterapia posilňuje krvný obeh, znižuje krvný tlak, uvoľňuje svaly a stimuluje imunitný systém. Taktiež pôsobí prospešne na psychiku človeka, odbúrava napätie, úzkosť aj depresiu, zvyšuje obranyschopnosť organizmu, navodzuje pocit eufórie, relaxácie a pokoja. Taktiež stimuluje tvorbu endorfínov, čím urýchľuje úľavu od bolesti a únavy.


Tepidárium, oddychová zóna
Tepidárium je relaxačný priestor s vyhrievanými sedadlami. O oddych sa postarajú krásne tvary, hudba, vzduch nasýtený esenciami rôznych aróm.
Pozitívne účinky
Uvoľňujúca atmosféra Vám umožní zabudnúť na každodenné starosti, odbúrava stres a pôsobí ako prevencia ochorení.


Hydromasážna vírivka
Vírivá hydromasážna vaňa Vám umožňuje vodoliečebnú procedúru, využívajúcu tlak vody a výrobu perličiek. Telo sa v teplej vode uvoľňuje, čím vzniká hĺbková relaxácia kĺbov a svalov. Pri používaní vírivej vane okamžite nastane svalové a psychické uvoľnenie, prekrvenie, ústup bolesti a zlepšenie ohybnosti kĺbov. Z dlhodobého hľadiska nastane zlepšenie krvného obehu, srdcovej činnosti, metabolizmu, zvýšenie fyzickej a psychickej kondície a celkovej odolnosti organizmu, ako i kladný vplyv na zníženie nadváhy.

Login Form
Register Form


Prihlásenie na odber noviniek

Na dokončenie procesu prihlásenia sa k odberu noviniek, kliknite prosím na odkaz v e-mailovej správe, ktorú sme vám práve poslali.

Tento email už je zaregistrovaný

*
  1. Dotknutá osoba súhlasí, aby spoločnosť FORESPO PÁLENICA a.s., so sídlom Karloveská 34, 841 04 Bratislava, IČO: 47 232 978, zapísanou v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 5225/B, ktorá je vlastníkom a prevádzkovateľom Business Hotela ASTRUM Laus**** (ďalej len „Prevádzkovateľ“) spracúvala osobné údaje v rozsahu e-mailovej adresy na účely zasielania informácií, noviniek a reklamného obsahu a vytvárania databázy zákazníkov. Spracúvané osobné údaje nie sú poskytované žiadnym tretím stranám a nie sú predmetom cezhraničného prenosu.
  2. Dotknutá osoba udeľuje súhlas na dobu neurčitú. Prevádzkovateľ zabezpečí likvidáciu osobných údajov Dotknutej osoby ihneď po tom, čo pominie účel spracovávania alebo ihneď po tom, čo ho o to Dotknutá osoba požiada.
  3. Udelený súhlas môže Dotknutá osoba kedykoľvek odvolať doručením odvolania na email Prevádzkovateľa (admin@astrumlaus.sk) alebo doručením odvolania na adresu sídla Prevádzkovateľa.
  4. Dotknutá osoba vyhlasuje, že bola oboznámená o svojich právach v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, konkrétne o práve požadovať od Prevádzkovateľa prístup k svojim osobným údajom a právo na ich opravu alebo vymazanie alebo obmedzenie spracúvania, práve namietať proti spracúvaniu, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov, ktoré sa jej týkajú a o práve podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov.
  5. Dotknutá osoba vyhlasuje, že ňou uvedené osobné údaje sú úplné a pravdivé.