Wellness
Skvelý relax po náročnom dni
Wellness
Skvelý relax po náročnom dni
Wellness
Skvelý relax po náročnom dni
Wellness
Skvelý relax po náročnom dni
Wellness
Skvelý relax po náročnom dni

Wellness Business hotela ASTRUM Laus je skvelé miesto pre relax, obnovu energie a uvoľnenie organizmu, kde sa o Vás postará vyškolený personál. K dispozícii sú 2 jacuzzi, 2 vírivé vane, parná sauna, suchá fínska a suchá bio sauna, zážitková sprcha. Príjemnou atmosférou a komfortom tvorí skvelé miesto pre oddych tela i duše.

Tím Business hotela Astrum Laus**** Vám praje príjemný relax a načerpanie novej pozitívnej energie

 

V CENE VSTUPU JE ZAHRNUTÉ:

 

Fínska sauna
Celkový hypertermický kúpeľ vzduchom, ktorý zbavuje organizmus škodlivých látok, posilňuje imunitný systém, urýchľuje metabolizmus a zlepšuje chronické ochorenia dýchacieho systému. Pozitívne pôsobí na uvoľnenie svalstva pohybového aparátu. Pomáha pri kožných problémoch a je vhodná pre hydratáciu a regeneráciu pokožky. Teplota vzduchu 85°C – 95°C napomáha k zvýšeniu potenia tela a tým sa organizmus zbavuje toxických látok.

Bio sauna
Celkový hypertermický kúpeľ vzduchom pri teplote 60°C – 80°C. Biosauna je optimálna pre uvoľnenie svalstva a detoxikáciu tela od škodlivín. Priaznivo pôsobí aj na regulovanie krvného obehu.

Parná sauna
Pri teplote 45°C – 53°C a vlhkosťou až do 100% je vhodná pri alergiách, nádche, ochoreniach dýchacích ciest, reumatických ťažkostiach, na celkovú detoxikáciu organizmu a na prečistenie pokožky.

Vedro odvahy
Ochladenie organizmu po saunovaní umožňuje aj vedro odvahy a ľadová sprcha, teda krátke pobyty vo vode s teplotou 9-12°C. Týmto spôsobom dochádza k masívnej stimulácii imunitného systému. Výsledný efekt procedúry spočíva v upevnení zdravia a vitality. Ochladenie studenou vodou z vedra ihneď po saunovaní je skvelou formou otužovania organizmu a tiež určitej dávky odvahy.
Pozitívne účinky
Masívna stimulácia imunitného systému.

Ľadopád
Vyrába ľadovú drť, slúžiacu k ochladeniu tela po pobyte v saune alebo pare.
Pozitívne účinky
Pri ochladení organizmu dochádza k masívnej stimulácii imunitného systému, zvýšeniu počtu červených a bielych krviniek s účinkami na Váš krvný obeh.

Atrakčná sprcha
Zážitková sprcha s tropickým dažďom, škótskym striekaním a farebným podsvietením.
Pozitívne účinky
Masážna sprcha má uvoľňujúci a relaxačný účinok. Je vhodná pri fyzickej i psychickej záťaži organizmu.

Jacuzzi
Podstatou pozitívnych účinkov hydroterapie je optimálna teplota vody, vztlak vody a cielené prúdenie. Hydroterapia posilňuje krvný obeh, znižuje krvný tlak, uvoľňuje svaly a stimuluje imunitný systém. Taktiež pôsobí prospešne na psychiku človeka, odbúrava napätie, úzkosť aj depresiu, zvyšuje obranyschopnosť organizmu, navodzuje pocit eufórie, relaxácie a pokoja. Taktiež stimuluje tvorbu endorfínov, čím urýchľuje úľavu od bolesti a únavy.

Tepidárium, oddychová zóna
Tepidárium je relaxačný priestor s vyhrievanými sedadlami. O oddych sa postarajú krásne tvary, hudba, vzduch nasýtený esenciami rôznych aróm.
Pozitívne účinky
Uvoľňujúca atmosféra Vám umožní zabudnúť na každodenné starosti, odbúrava stres a pôsobí ako prevencia ochorení.

Vírivá hydromasážna vaňa – za poplatok
Vírivá hydromasážna vaňa Vám umožňuje vodoliečebnú procedúru, využívajúcu tlak vody a výrobu perličiek. Telo sa v teplej vode uvoľňuje, čím vzniká hĺbková relaxácia kĺbov a svalov. Pri používaní vírivej vane okamžite nastane svalové a psychické uvoľnenie, prekrvenie, ústup bolesti a zlepšenie ohybnosti kĺbov. Z dlhodobého hľadiska nastane zlepšenie krvného obehu, srdcovej činnosti, metabolizmu, zvýšenie fyzickej a psychickej kondície a celkovej odolnosti organizmu, ako i kladný vplyv na zníženie nadváhy.

 

VSTUPCENA
Hotelový hosťzadarmo
1-hodinový vstup8,00 €
2-hodinový vstup12,00 €
Každá ďalšia začatá hodina4,00 €
Permanentka 5-vstupová55,00 €
Permanentka 10-vstupová100,00 €
Celosezónna permanentka (október 2018 - apríl 2019)600,00 €
Vírivá hydromasážna vaňa (30 minút)5,00 €
Zapožičanie osušky1,00 €
Zapožičanie županu2,00 €
Zapožičanie sukne ku plachte1,00 €
Zakúpenie papúč1,50 €
Login Form
Register Form