Business Hotel Astrum Laus****
Náš hotel je viac než len miestom na prespanie. Ponúkame komplexné služby pre všetky Vaše obchodné potreby či pôžitok. Či už chcete pracovať, zorganizovať konferenciu či svadbu, vychutnať si chutné jedlo či kávu, oddýchnuť si vo wellnesse či zacvičiť si, náš hotel je tou správnou voľbou.
Ubytovanie
Keď sa biznis snúbi s komfortom
V rámci ubytovacej kapacity poskytuje hotel 65 komfortne a moderne zariadených izieb, ktoré sú svojím vybavením dokonalým miestom pre oddych po náročnom pracovnom dni. Rozdelené sú do 6 kategórií: 50 štandardných izieb, 8 malých apartmánov, 3 veľké apartmány, 2 apartmány Executive, 1 apartmán Deluxe a 2 izby pre imobilných hostí. Všetky izby sú klimatizované s komplexne zariadenou kúpelňou, vybavené LCD TV, telefónom, minibarom a trezorom. Vysokorýchlostné WIFI pripojenie na internet môžu naši hostia využívať v celom hoteli.
Konferencie & Eventy
Od osláv až po konferencie
Hotel disponuje ideálnymi podmienkami a priestorom pre Vaše rokovania, konferencie, stretnutia, školenia, svadby, či oslavy. Ponúkame Vám variabilné konferenčné priestory s kapacitou až do 400 osôb, VIP salónik pre menšie súkromné rokovania, ako aj presklený salónik v reštaurácii vhodný aj na menšie rodinné oslavy. Postaráme sa o kompletné technické zabezpečenie a catering podľa vašich požiadaviek a zabezpečíme Vám tak servis zodpovedajúci štvorhviezdičkovému štandardu.
Reštaurácia
Nový význam slov gurmánsky zážitok
Reštaurácia s kapacitou sedemdesiat osôb ponúka širokú ponuku jedál a dezertov v jedálnom lístku, špeciálne ponuky šéfkuchára, denné obedové menu, vínnu kartu regionálnych, slovenských a zahraničných vín, sezónne menu počas celého roka, zážitkovú gastronómiu pripravenú modernou technológiou a vhodné priestory pre svadby, spoločenské, súkromné a pracovné stretnutia. Výnimočný gastronomický zážitok pre Vás pripravuje šéfkuchár so svojim tímom.
Kaviareň & Lobby bar
Vychutnajte si pauzičku na kávu
Kaviareň a Lobby bar sú skvelým miestom, kde si môžete vychutnať šálku lahodnej kávy, ochutnať vysokokvalitné čaje, osviežiť sa miešaným drinkom či kvalitným vínom a pochutnať si na chutnom zákusku. Moderne zariadený interiér kaviarne, ktorý zahŕňa aj fajčiarsku miestnosť a terasu, poskytuje príjemné miesto, ktorého atmosféru dotvára možnosť sledovať život v centre mesta. Dominantou lobby baru sú dva podporné svetelné stĺpy, ktoré podčiarkujú moderný ráz hotela. Vonkajšia terasa poskytuje príjemné posedenie a možnosť nasávať pulzujúci život mesta Levice.
Wellness & Fitness
Skvelý relax po náročnom dni
Wellness centrum Business hotela Astrum Laus je perfektné miesto pre relax, obnovu energie a uvoľnenie organizmu. Postará sa v ňom o Vás náš vyškolený personál tak aby ste zrelaxovali a užili si oddych. K dispozícii sú 2 jacuzzi, hydromasážna vírivá vaňa, 4 druhy sáun (parná sauna, suchá Fínska sauna, suchá biosauna, infra sauna), ochladzovací bazén, vedro odvahy, ľadopád, zážitková sprcha, oddychová miestnosť či vírivá vaňa. Príjemnou atmosférou a komfortom tvorí Astrum wellness skvelé miesto pre oddych tela i duše. Moderne zariadená posilňovňa je tým pravým miestom pre cvičenie či udržiavanie si kondície.
Obchodná pasáž
Top hotelové služby a viac
Komplexnosť budovy, v ktorej sa hotel nachádza, je zvýraznený jej modernou obchodnou pasážou. Či už ste hotelový hosť alebo návštevník mesta, u nás nájdete viac než len hotelové služby. Obchodná pasáž je moderným komerčným priestorom nachádzajúcim sa priamo pri hotelovom lobby. Moderný biznismen určite ocení prítomnosť bankovej pobočky. Okrem nich v pasáži nájdete aj služby ako maklérsky dom, fyzioterapiu, či medicínsku pedikúru.

Login Form
Register Form