Wellness & Fitness

Wellness Business hotela ASTRUM Laus je skvelé miesto pre relax, obnovu energie a uvoľnenie organizmu, kde sa o Vás postará vyškolený personál.

K dispozícii sú 2 jacuzzi, 2 vírivé vane, parná sauna, suchá fínska a suchá bio sauna, zážitková sprcha. Príjemnou atmosférou a komfortom tvorí skvelé miesto pre oddych tela i duše.

Tím Business hotela ASTRUM Laus**** Vám praje príjemný relax a načerpanie novej pozitívnej energie

V cene vstupu je zahrnuté:

Fínska sauna
celkový hypertermický kúpeľ vzduchom, ktorý zbavuje organizmus škodlivých látok, posilňuje imunitný systém, urýchľuje metabolizmus a zlepšuje chronické ochorenia dýchacieho systému. Pozitívne pôsobí na uvoľnenie svalstva pohybového aparátu. Pomáha pri kožných problémoch a je vhodná pre hydratáciu a regeneráciu pokožky. Teplota vzduchu 85°C – 95°C napomáha k zvýšeniu potenia tela a tým sa organizmus zbavuje toxických látok.

Bio sauna
celkový hypertermický kúpeľ vzduchom pri teplote 60°C – 80°C. Biosauna je optimálna pre uvoľnenie svalstva a detoxikáciu tela od škodlivín. Priaznivo pôsobí aj na regulovanie krvného obehu.

Parná sauna
pri teplote 45°C – 53°C a vlhkosťou až do 100% je vhodná pri alergiách, nádche, ochoreniach dýchacích ciest, reumatických ťažkostiach, na celkovú detoxikáciu organizmu a na prečistenie pokožky.

Vedro odvahy
Ochladenie organizmu po saunovaní umožňuje aj vedro odvahy a ľadová sprcha, teda krátke pobyty vo vode s teplotou 9-12°C. Týmto spôsobom dochádza k masívnej stimulácii imunitného systému. Výsledný efekt procedúry spočíva v upevnení zdravia a vitality. Ochladenie studenou vodou z vedra ihneď po saunovaní je skvelou formou otužovania organizmu a tiež určitej dávky odvahy.
Pozitívne účinky
Masívna stimulácia imunitného systému.

Ľadopád
Vyrába ľadovú drť, slúžiacu k ochladeniu tela po pobyte v saune alebo pare.
Pozitívne účinky
Pri ochladení organizmu dochádza k masívnej stimulácii imunitného systému, zvýšeniu počtu červených a bielych krviniek s účinkami na Váš krvný obeh.

Atrakčná sprcha
Zážitková sprcha s tropickým dažďom, škótskym striekaním a farebným podsvietením.
Pozitívne účinky
Masážna sprcha má uvoľňujúci a relaxačný účinok. Je vhodná pri fyzickej i psychickej záťaži organizmu.

Jacuzzi
Podstatou pozitívnych účinkov hydroterapie je optimálna teplota vody, vztlak vody a cielené prúdenie. Hydroterapia posilňuje krvný obeh, znižuje krvný tlak, uvoľňuje svaly a stimuluje imunitný systém. Taktiež pôsobí prospešne na psychiku človeka, odbúrava napätie, úzkosť aj depresiu, zvyšuje obranyschopnosť organizmu, navodzuje pocit eufórie, relaxácie a pokoja. Taktiež stimuluje tvorbu endorfínov, čím urýchľuje úľavu od bolesti a únavy.

Tepidárium, oddychová zóna
Tepidárium je relaxačný priestor s vyhrievanými sedadlami. O oddych sa postarajú krásne tvary, hudba, vzduch nasýtený esenciami rôznych aróm.
Pozitívne účinky
Uvoľňujúca atmosféra vám umožní zabudnúť na každodenné starosti, odbúrava stres a pôsobí ako prevencia ochorení.

Vírivá hydromasážna vaňa – za poplatok
Vírivá hydromasážna vaňa Vám umožňuje vodoliečebnú procedúru, využívajúcu tlak vody a výrobu perličiek. Telo sa v teplej vode uvoľňuje, čím vzniká hĺbková relaxácia kĺbov a svalov. Pri používaní vírivej vane okamžite nastane svalové a psychické uvoľnenie, prekrvenie, ústup bolesti a zlepšenie ohybnosti kĺbov. Z dlhodobého hľadiska nastane zlepšenie krvného obehu, srdcovej činnosti, metabolizmu, zvýšenie fyzickej a psychickej kondície a celkovej odolnosti organizmu, ako i kladný vplyv na zníženie nadváhy.

Cenník wellness – sezóna 2018/2019 (október – apríl)

z dôvodu obmedzenej kapacity odporúčame vstup objednať vopred

1-hodinový vstup 8,- €
2-hodinový vstup 12,- €
Každá ďalšia začatá hodina 4,- €
Permanentka 5 vstupová 55,- €
Permanentka 10 vstupová 100,- €
Vírivá hydromasážna vaňa – 30 minút 5,- €

Otváracie hodiny

Pondelok zatvorené (sanitačný deň)
Utorok-Piatok 15:00 – 21:00
Sobota-Nedeľa 12:00 – 21:00

Doplnkové služby

Business hotel ASTRUM Laus**** ponúka možnosť využívať doplnkové služby v nasledovnom rozsahu:

  • Mediciálna pedikúra-manikúra

Fitness

Špičkové fitness centrum na rozlohe 200m2 je vybavené profesionálnymi strojmi popredných svetových značiek. Kardio zóna ponúka 7 zariadení, funkčná zóna powerbagy, medicimbaly, TRX závesný systém a mnoho ďalších. Fitness centrum je prístupné hotelovým hosťom ako aj širokej verejnosti.

V prípade záujmu sú zákazníkom k dispozícii služby osobného trénera.

Wellness

Fitness